zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Druty spawalnicze

Druty spawalnicze - lut miedziany, lut twardy mosiężny

Spawarki migomat są najczęściej użytkowane przez spawaczy. Jednak, aby spawanie mogło być efektywne, konieczny jest drut samoosłonowy do spawania aluminium, czyli po prostu specjalny drut do migomatu. Wśród szerokiej oferty różnorodnych producentów, znaleźć można przeróżne druty, które różnią się od siebie zastosowaniem, np.: drut SG2, drut SG3, drut proszkowy i wiele więcej. Należy pamiętać, że rodzaj drutu powinien zostać odpowiednio dobrany do urządzenia, a także do danego przeznaczenia. Jednak będzie on miał bezpośredni wpływ na jakość i również na trwałość spoiny. Ponadto, każdy drut mosiężny do spawania wpływa także na wygodę użytkownika. Dlatego, planując zakup odpowiedniego drutu, warto zapoznać się z dostępnymi rodzajami, aby dobrać odpowiedni dla siebie produkt do konkretnej pracy. Drut do spawania aluminium posiada kilka istotnych kwestii, które powinno się wziąć pod uwagę. Tutaj wyróżnić można grubość spawanego materiału, a także pozycję spawania. Do najpopularniejszych drutów spawalniczych zaliczamy drut spawalniczy MIG o grubości: 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 2,0 mm. Drut spawalniczy do nierdzewki musi posiadać odpowiednią grubość, co będzie wpływało na jakość wykonywanej pracy.

Druty spawalnicze

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

DRUT do stali SG2 0.8/15kg Schmith

Cena 145,00 zł

DRUT SG2 0,6mm/5kg Schmith

Cena 13,00 zł

DRUT SG2 0.8 mm 5 kg SCHMITH

Cena 70,00 zł

DRUT SG2 1,2mm/5kg Schmith

Cena 12,00 zł

DRUT W PRĘTACH OK TIGROD 12.64/1,6x1000mm 5kg/OPAK

Cena 35,00 zł

DRUT W PRĘTACH OK TIGROD 12.64/2,0x1000mm 5kg/OPAK

Cena 35,00 zł

DRUT W PRĘTACH OK TIGROD 12.64/2,4x1000mm 5kg/OPAK

Cena 30,00 zł

DRUT W PRĘTACH OK TIGROD 12.64/3,2x1000mm-5kg/op

Cena 30,45 zł

Drut spawalniczy MAG czy drut spawalniczy TIG - jaki wybrać?

Każdy drut spawalniczy nierdzewny powinien zostać wybrany pod względem danej grubości. Tutaj należy kierować się zasadą, że im materiał przeznaczony do spawania jest grubszy, tym drut do spawania aluminium TIG powinien posiadać większą średnicę. Warto zwrócić na to szczególną uwagę, dzięki czemu zakupiony drut do migomatu nierdzewny doskonale sprawdzi się w swoim zadaniu. Istotnie nie powinno się tu także pominąć gęstości prądu, który płynie przez każdy drut spawalniczy do stali nierdzewnej. Gęstość prądu wpływa bezpośrednio na charakter przenoszenia metalu w łuku spawalniczym, stąd na tą kwestię również warto zwrócić uwagę, aby drut spawalniczy do aluminium był właściwie dobrany.

Idealny drut spawalniczy do migomatu

Drut nierdzewny do migomatu to jeden z wielu propozycji, które można zakupić. Jednak warto zdawać sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego drutu do migomatu uzależniony jest głównie od przeznaczenia oraz parametrów spawanego materiału. Taki drut samoosłonowy do stali nierdzewnej powinien mieć średnicę 0,8 lub 1,0 mm w gatunku SG2. Ich uniwersalność jest największa, dlatego taki drut do spawania stali nierdzewnej okaże się trafem w dziesiątkę. Inne kwestie należy brać pod uwagę, jeśli korzysta się z odmiennych metod spawania. Wtedy drut samoosłonowy do migomatu może okazać się złym wyborem. Jednakże, w naszym sklepie znajduje się zarówno drut do spawania gazowego, jak i drut do spawania nierdzewki dlatego wybór jest naprawdę szeroki i każdy będzie mógł zakupić dokładnie to, czego w danym momencie potrzebuje. Jednakże, jeśli nie wiesz jaki drut spawalniczy samoosłonowy wybrać - skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą! Wysokie zadowolenie gwarantuje drut samoosłonowy do nierdzewki, drut spawalniczy aluminium i wiele więcej naszych produktów.