zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Gazy techniczne i wymiana

Gaz do migomatu - cena

Gazy spawalnicze są używane przede wszystkim dla zapewnienia jak najwyższej jakości spoin podczas termicznego łączenia metalu. Butla na gaz, która znajduje się w naszej ofercie, z pewnością spełni najwyższe wymagania. Dzięki temu, że gaz migomat podawany jest w miejsce, w którym dochodzi do topienia metalu, skutecznie można uniknąć zanieczyszczenia spawu. Butla gazowa spawalnicza, przez wprowadzenie substancji obniżających jakość połączenia i wpływających na jego trwałość, sprawia, że jest niezwykle istotna podczas każdych prac spawalniczych. Warto wiedzieć, że butla z gazem do migomatu powinna zostać dobrana pod względem ścisłych właściwości. Wybór zatem zależy nie tylko od rodzaju wybranej metody, ale również od typu materiału, który będzie spawany. Dzięki temu będzie można cieszyć się najlepszym wyborem, który zagwarantuje każda znajdująca się w naszej ofercie butla z gazem. Cena odpowiada wysokiej jakości produktów.

Gazy techniczne i wymiana

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

BUTLA Z GAZEM DO SPAWANIA

Cena 350,00 zł

Butle do spawania gazowego – argon

W naszej ofercie znajdują się butle spawalnicze argon. Takie propozycje z powodzeniem mogą być wykorzystywane samodzielnie bądź w różnych mieszankach z innymi gazami. Takie butle gazowe spawalnicze stosuje się we wszystkich metodach spawania, czyli: TIG, MAG oraz MIG. Argon, który posiada znajdująca się w naszym asortymencie butla gazowa do migomatu, jest gazem obojętnym. To oznacza, że nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne z innymi substancjami. Taka butla z gazem do spawania charakteryzuje się tym, że jest niepalna i nie podtrzymuje procesu spalania. Wykorzystywanie argonu prowadzi do niestabilności łuku spawalniczego, co prowadzi do tego, że najczęściej argon używany jest w mieszankach z innymi gazami takimi jak: dwutlenek węgla lub tlen. Migomat gaz powinien mieć zatem odpowiedni rodzaj mieszanki, której skład procentowy zależy przede wszystkim od tego, jaki metal ma zostać łączony. Dzięki temu można mieć pewność, że butle gazowe do migomatu spełnią wszystkie oczekiwania i idealnie nadadzą się do wykonania danych zadań.

Dlaczego warto? Gaz butla – cena

Nie bez powodu argon jest najbardziej popularnym gazem stosowanych w butlach spawalniczych. Butle gazowe do spawania, które posiadają ten gaz, charakteryzują się niskim potencjałem jonizacji, stąd łuk w osłonie argonu jest łatwy do zajrzenia i stabilny nawet przy niskim napięciu i znacznej długości. Jako profesjonalna firma, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobranie odpowiedniego produktu jest bardzo istotne kiedy wykonuje się spawanie gazowe. Butle zaprezentowane w naszej ofercie są jak najbardziej bezpieczne i skuteczne. Wysokie zadowolenie zdecydowanie zagwarantuje nasz gaz w butli. Cena konkurencyjna i niska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Wielu klientów zaufało już naszej marce, ciesząc się z produktów takich jak butla gazu. Cena zadowalająca!