zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Rękawice spawalnicze i ochronne

Rękawice spawalnicze - cena

Rękawice ochronne BHP gwarantują doskonałą ochronę przed wysokimi temperaturami podczas pracy związanej ze spawaniem. Jednak odpowiednia ochrona rąk podczas spawania zależna jest od materiałów użytych w czasie produkcji. Nasze rękawice dla spawaczy wykonane zostały z wysokojakościowych materiałów, które skutecznie wpływają na bezpieczeństwo dłoni. Rękawice spawalnicze skórzane charakteryzuje najwyższa odporność na możliwe uszkodzenia. Naturalne surowce - w przeciwieństwie do ich syntetyków - zdecydowanie lepiej znoszą wszystkie niekorzystne warunki i służą znacznie lepiej. Dlatego prezentowane rękawice do spawania to pewność spokojnej pracy, bez strachu narażenia swojej skóry na niebezpieczeństwo wysokiej temperatury. Należy jednak pamiętać, że rękawiczki budowlane powinny być również wygodne dla użytkownika. Na jej wpływ ma przede wszystkim zachowanie standardów garbowania. Prawidłowo przeprowadzony proces przyczynia się do zapobiegania ewentualnemu kruszeniu i sztywnieniu rękawic w wyniku kontaktu z ciepłem. Dzięki temu, rękawiczki spawalnicze będa mogły posłużyć na długie lata!

Rękawice spawalnicze i ochronne

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

RĘKAW SPAWALNICZY LICO

Cena 45,00 zł

RĘKAWICE MONTERSKIE

Cena 9,00 zł

RĘKAWICE NA RZEP

Cena 11,00 zł

RĘKAWICE SPAWALNICZE PSW-1202

Cena 15,00 zł

RĘKAWICE SPAWALNICZE PSW-8121 ECO

Cena 20,00 zł

RĘKAWICE ZIMOWE NINJA ICE 660

Cena 24,00 zł

Rękawice spawalnicze TIG - co jeszcze trzeba wiedzieć?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że dobre rękawiczki robocze są dodatkowo wzmocnione tworzywami niepalnymi. Wyróżnić tutaj można głównie kevlarem, który zapobiega rozciąganiu przędzy włókna szklanego. To przyczynia się do tego, że takie rękawiczki ochronne są niezwykle odporne na temperatury rzędu kilkuset stopni i nagłej jej zmiany. Istotne znaczenie w tym produkcie mają także podszewki. Rękawice robocze powinny posiadać miękkie podbicie z bawełny, co będzie bezpośrednio odpowiadać za bezpieczeństwo dłoni i zminimalizuje ryzyko otarć i podrażnień skóry. Kryterium, o którym nie powinno się zapominać to także długość. Rękawiczki do spawania muszą posiadać wyższe mankiety - to właśnie one świadczą o wysokim bezpieczeństwie, dzięki zasłonięciu przedramion. Rękawice ochronne to nie jest tak prosty wybór, jak mogłoby się wydawać. Jednak, biorąc pod uwagę najistotniejsze kwestie, zakup trafnego produktu okaże się skuteczniejszy!