zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Przecinarki plazmowe

Przecinarki plazmowe - ceny

Plazma przecinarka to urządzenie, które nadaje się do cięcia metali za pomocą specjalnego łuku plazmowego. Metoda ta jest bardzo często wykorzystywana szczególnie do przecinania różnych rodzajów stali, stopów aluminium miedzi i wiele więcej. Spawarka plazmowa to zatem pożyteczne urządzenie, które umożliwia precyzyjnie wykonaną pracę. Łuk plazmowy, który posiada każda plazmowa przecinarka, powstaje pomiędzy elektrodą, w którą jest wyposażone te urządzenie, a ciętym materiałem. O prędkości cięcia decydują przede wszystkim różne parametry prądowe, czym przede wszystkim różnią się widoczne w naszej ofercie przecinarki plazmowe. Cena odpowiada wysokiej jakości, do której zaliczają się wyróżniające cechy produktów, takie jak: mała waga wraz z wygodnymi rozmiarami. To wpływa na komfort użytkowania, ponieważ wszystkie przecinarki plazmowe ręczne swobodnie można przenosić z miejsca na miejsce. Każdy model zasilany jest prądem elektrycznym o danym napięciu - nie wszystkie posiadają ten sam, dlatego warto zwrócić uwagę na konkretne właściwości, które posiada dana przecinarka plazmowa. Ceny z pewnością usatysfakcjonują każdego.

Dlaczego warto kupić przecinarki plazmowe?

Prezentowana w naszej ofercie tania przecinarka plazmowa do metalu i innych materiałów to przede wszystkim pewność szerokiego zakresu zastosowania. Technologia cięcia plazmą jest niezwykle efektywna. Ponadto, zabieg ten nie wymaga uprzedniego czasochłonnego oczyszczania rozcinanych produktów. Dlatego z powodzeniem będzie można zaoszczędzić czas i nie martwić się brudną powierzchnią. Oprócz tego, każda przecinarka doskonale tnie kształtowniki, rury czy siatki, gwarantując przy tym dbałość uzyskiwanych krawędzi. Dlatego można mieć pewność, że niezastąpionym urządzeniem jest przecinarka plazmowa. Cena wraz z wszystkim zaletami powinny zachęcić do zakupu.

Przecinarki plazmowe

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Przecinarka plazmowa IDEAL EXPERT PLAZMA 80 HF

Cena 4 300,00 zł

Przecinarka plazmowa MAGNUM AirPlasma 50 CHF

Cena 1 798,88 zł
  • Pakiet

Przecinarka plazmowa MAGNUM AirPlasma 50CHF zestaw

Cena 1 700,00 zł

Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 40

Cena 1 050,00 zł

Przecinarka Plazmowa MAGNUM CUT 55

Cena 1 950,00 zł

Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 70

Cena 2 150,00 zł

Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT-100

Cena 5 677,46 zł
  • Pakiet

Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT-100 zestaw 1

Cena 4 520,00 zł
  • Pakiet

Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT-100 zestaw 2

Cena 4 900,00 zł

Przecinarka plazmowa SPARTUS EasyCUT 40

Cena 3 150,00 zł
  • Pakiet

Przecinarka plazmowa SPARTUS EasyCUT 40 zestaw 1

Cena 2 799,00 zł