zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nasza firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń spawalniczych, elektronarzędzi oraz wszystkich urządzeń STIHL. Serwis kosiarek, pilarek, przecinarek do betonu i wielu więcej urządzeń, które znajdują się w naszej ofercie. Naprawa STIHL wykonywana jest przez samych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Można mieć pewność, że zarówno naprawa kosiarek STIHL, jaki naprawa piły STIHL - oraz innych narzędzi - przebiegnie bezpiecznie i solidnie. Ponadto, wykonujemy takżę serwis Magnum spawarki. Profesjonalna naprawa i przegląd wszystkich producentów!

Naprawa migomatów - czy warto skorzystać z naszej usługi?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie naprawy elektroniki i automatyki przemysłowej, dlatego naprawa spawarek Magnum jest dla nas bułką z masłem. Nasza firma posiada wszystkie niezbędne kompetencje, aby zapewnić naszym Klientom jak najszybsze przywrócenie danych urządzeń do pracy. Porządny serwis kosiarek STIHL sprawi, że będą mogli Państwo po niesamowicie krótkim czasie cieszyć się swoimi narzędziami. Sprawnie przeprowadzona naprawa jest dla nas priorytetowa, dlatego do każdego zadania podchodzimy z najwyższym skupieniem i zaangażowaniem, dzięki czemu naprawa pilarki STIHL z pewnością będzie udana. Ponadto, informujemy Klienta o postępach naszych prac oraz chętnie udzielamy wyczerpujące odpowiedzi na nasuwające się pytania. Taki serwis migomatów, jaki oferuje nasza firma, z pewnością jest wart swojej uwagi!

Serwis spawarek inwertorowych - gwarancja

Jeżeli na dany produkt została udzielona gwarancja, to na jej podstawie możesz złożyć reklamację – w tym wypadku jednak adresatem będzie gwarant wskazany w gwarancji. Dokument ten określa również każdorazowo zakres Twoich uprawnień. Pamiętaj, że wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na naszą odpowiedzialność z tytułu rękojmi oraz, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza Twoich uprawnień wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. Każdy wykonywany przez nas serwis pilarek STIHL wykonywany jest zgodnie z wolą Klientów i ich zapotrzebowań. Warto wiedzieć, że podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady produktu z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego.

Ze względu na to, że sprzedajemy sprzęty różnych producentów, najlepiej upewnij się pod jaki adres dostarczyć uszkodzone urządzenie.

Spawarki Magnum serwis - kontakt

Jeśli posiadasz sprzęt do naprawy możesz go dostarczyć bezpośrednio do naszego salonu sprzedaży pod adresem Spaw-Ber Kinga Huber-Mazurczak ul. Południowa 23, 71-001 Szczecin lub przesłać do nas kurierem.

Z naszej strony gwarantujemy, że każda naprawa spawarki czy naprawa migomatu wykonana zostaje w najwyższej staranności, z dbałością o każdy szczegół. W razie wątpliwości - zadzwoń do nas pod numer telefonu 603 935 099 lub wyślij formularz zgłoszeniowy naprawy.

Serwis pogwarancyjny - naprawiamy również urządzenia po zakończeniu gwarancji.

Naprawa spawarki inwertorowej - co jeszcze warto wiedzieć?

Zapewne istotną kwestią jest także opcja - Kurier. Zamówimy dla Ciebie kuriera, który odbierze Twój sprzęt spod wskazanego adresu i dostarczy przesyłkę do naszej firmy. Ty musisz ją tylko zapakować i wypełnić formularz zgłoszeniowy naprawy. Dzięki temu serwis spawarek Magnum, lub innych narzędzi, zostanie wykonany szybko i sprawnie! Serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu, aby ustalić szczegóły. Każda naprawa spawarek inwertorowych oraz odmiennych narzędzi sprawi, że udowodnimy Państwu, jak bardzo zależy nam na Waszym komforcie!


Formularz serwisowy - wersja PDF