zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Spaw-Ber to miejsce w którym nie tylko możesz kupić wysokojakościowy sprzęt, ale również go wypożyczyć na czas określony. Jako profesjonalna wypożyczalnia spawarek, będziesz mógł skorzystać z cudownych ofert, które zawierają w sobie niskie ceny! Nasza wypożyczalnia narzędzi ogrodowych sprawi, że już nigdy nie zabraknie Tobie żadnego sprzętu, którego potrzebujesz na cito.

Dlaczego brak sprzętu ma cię ograniczać w realizacji zadania zleconego przez twoich klientów?

Masz do wykonania drobne prace majsterkowe i nie chcesz od razu wydawać znacznej kwoty na spawarkę? Z myślą o dobru naszych Klientów, zaoferowaliśmy formę nie tylko sprzedaży, ale również wypożyczania konkretnych sprzętów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie pojawiających się wątpliwości.

Mig 350 Dual Puls Synergia MAGNUM 100 zł netto/ dzień
Mig 280 z dodatkowym podajnikiem drutu 90 netto/dzień
Przecinarka plazmowa CUT 70 MAGNUM 110,00 zł netto /dzień
Reduktor butlowy
10 zł netto /dzień

 

    

W przypadku wypożyczenia spawarki na czas naprawy gwarancyjnej sprzętu zakupionego w naszej firmie koszty wypożyczenia spawarki - 80% od ceny regularnej. Zniżka dla aktualnych klientów serwisu i sklepu.

Wypożyczamy poniedziałek - sobota w godz. 8:00 - 17:00

Wynajem na weekend odbywa się w sobotę; zwrot w poniedziałek.Wypożyczone spawarki możemy wysłać kurierem pod wskazany adres.

Koszt wysyłki spawarki o wadze do 30 kg wynosi: 25,- zł