zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Roboty koszące iMOW® wyręczą Cię z obowiązku koszenia trawnika. Inteligentne urządzenia marki Stihl samodzielnie koszą, omijają przeszkody, pokonują lekkie wzniesienia, a po wyczerpaniu baterii same wracają do stacji ładującej. Posiadają wiele ustawień, którymi steruje się za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie.

Roboty oraz akcesoria do robotów koszących znajdziesz w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym.Autoryzowany dystrybutor robotów koszących Stihl

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem robotów koszących iMOW® Stihl. Bardzo chętnie doradzamy naszym klientom, ponieważ czujemy odpowiedzialność za nasze produkty, oraz pragniemy, aby każdy klient był zadowolony z zakupu.

Montaż robotów koszących

Aby klienci byli w pełni zadowoleni z zakupu i nie musieli myśleć o instalacji sprzętu, wykonujemy montaż robotów koszących w Twoim ogrodzie.

Darmowy test robota


Jeśli nie jesteś przekonany do zakupu robota koszącego, proponujemy przetestowanie go u siebie w ogrodzie.

 

 

Serwis robotów

Prowadzimy serwis artykułów Stihl, w tym także robotów koszących.

A co gdy kończy się sezon koszenia?Oferujemy usługę przechowania sprzętu w okresie zimowym i przygotowania go do kolejnego sezonu. Serwisant w tym czasie zadba o konserwacje i odpowiednie wyczyszczenie robota oraz wykona przegląd serwisowy wraz z aktualizują oprogramowania. W czasie spoczynku urządzenia nie zapomnimy również o kontroli stanu baterii, aby nie straciła na swojej sile działania. Wraz z nadejściem wiosny dostarczymy ci w pełni przygotowanego robota prosto do twojego ogrodu.