zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 70
  • Przecinarka plazmowa
  • CUT 70
  • Przecinarka plazmowa MAGNUM
  • plazmowa MAGNUM CUT 70
  • Przecinarka MAGNUM
  • Przecinarka CUT 70
  • MAGNUM CUT 70

Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 70


2 150,00 zł
Brutto
PRZECINARKA PLAZMOWA MAGNUM CUT-70Chcesz
dowiedzieć się więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

91 482 34 76
Ilość
BRAK NA STANIE


Wybierz wariant dodatkowej ochrony:


Przecinarki plazmowe Magnum

Plazma Magnum to produkt o doskonałych parametrach i wymaganych możliwościach w swojej klasie. Została wyprodukowana w oparciu o najwyższe standardy, biorąc pod uwagę wszystkie najnowsze możliwości technologiczne. Przecinarka Magnum to rewelacyjny model, który wyposażyć można również w palnik maszynowy ekranowy, który najczęściej stosowany jest przy stołach CNC i ploterach. Te wysokojakościowe urządzenie może z powodzeniem zostać stosowane w procesach produkcyjnych, do prac warsztatowych, remontowych, a nawet przecinarka plazmowa Magnum, doskonale nada się do cięcia złomu. Największymi zaletami są: małe gabaryty, niesamowicie płynna regulacja prądu cięcia, która zapewnia wysoką jakość wykonywanej pracy oraz przede wszystkim niska cena. Magnum Plazma to profesjonalne urządzenie, które nie powinno być stosowane przez amatorów, biorąc pod uwagę ich bezpieczeństwo.

Plazma do cięcia Magnum charakteryzuje się również specjalnym cięciem ażurowym, które dostępne jest wyłącznie w wysokiej klasy urządzeniach. Nie wymaga ponownego odpalania łuku po każdym otworze, a ponadto umożliwia cięcie chociażby siatek metalowych w sposób ciągły.

Indeks CUT 70

Specyficzne kody

Stan: Nowy produktCUT 70

Specyficzne kody

Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

CUT 70

Pliki do pobrania (1.24M)
chat Komentarze (0)