zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).WSPARCIE W REALIZACJI DOTACJI UNIJNYCH
W ciągu kilkunastu lat naszej działalności wiele razy wspieraliśmy realizację dotacji unijnych naszych klientów.

Wiemy jak ważne jest przygotowanie odpowiedniego zestawienia rzeczowo-finansowego we wniosku, a do tego potrzebna jest wycena i dobór odpowiednich produktów. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt jeszcze w trakcie tworzenia specyfikacji zakupowej. Doradztwo techniczne naszej firmy umożliwi zakup najodpowiedniejszego sprzętu w odniesieniu do planowanych zastosowań.   

W pierwszym etapie składania wniosku o dotacje (niezależnie z jakiego programu pomocowego korzystamy) potrzebne jest stworzenie odpowiedniego planu finasowego zakupów. Doradzamy, które produkty pomogą Państwu zrealizować pomysł biznesowy oraz pomogą osiągnąć cel operacji wpisany do wniosku o otrzymanie wsparcia. 

W drugim etapie realizacji wniosku jesteśmy w stanie zapewnić dostępność  wybranych produktów przy utrzymaniu cen, które zaplanowali Państwo w zestawieniu rzeczowo-finansowym we wniosku. Istotna jest również ich terminowa realizacja,  gdyż po podpisaniu umowy o dotacje zobowiązujecie się Państwo do dotrzymania wyznaczonego terminu na realizację zakupów.

Pamiętaj! Bardzo ważne jest, aby dokumentacja zakupu była zgodna z dołączonym do umowy harmonogramem, gdyż jej niedotrzymanie może skutkować odrzuceniem niektórych pozycji z zestawienia rzeczowo-finansowego . 

Do tej pory realizowaliśmy dotacje z Urzędów Pracy na otwarcie działalności gospodarczej (najczęściej wybierana forma wsparcia), ale również działania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich poddziałanie 19.2 w zakresie podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej  realizowanego przez Lokalne Grupy Działania.

Współpracujemy również z konsultantami  zajmującymi się przygotowaniem wniosków więc jesteśmy w stanie pokierować Państwa do odpowiedniego doradztwa.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu :)

Telefon 603 935 099 lub 91 482 34 76

email: szczecin@spawber.com.pl