zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Spawarka inwerterowa MAGNUM MIG 355 MMA
 • Spawarka inwerterowa
 • 355 MMA
 • Spawarka inwerterowa MAGNUM

Spawarka inwerterowa MAGNUM MIG 355 MMA


3 290,00 zł
Brutto
Półautomat spawalniczy MAGNUM MIG 355 MMA Chcesz
dowiedzieć się więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

91 482 34 76
Ilość
BRAK NA STANIE
Półautomat spawalniczy MAGNUM MIG 355 MMA 

Urządzenie MAGNUM MIG 355 MMA to profesjonalny półautomat spawalniczy zasilany z sieci trójfazowej 400V o maksymalnym prądzie spawania 300A. Przeznaczony do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG) oraz aluminium i jego stopów. Urządzeniem można również spawać metodą MMA z wykorzystaniem topliwych elektrod otulonych (rutylowych, zasadowych, kwaśnych). Oferowane urządzenie wykonane jest w technologii inwerterowej, wyposażone jest w cyfrowy wyświetlacz prądu i napięcia spawania.magnum-mig-315mma.jpgUrządzenie MIG 355 MMA posiada możliwość regulacji indukcyjność, która optymalizuje charakterystykę dynamiczną łuku w zależności od grubości spawanego materiału. Wartość indukcyjności wpływa na kształt spoiny, jej szerokość, głębokość wtopienia oraz ilość rozprysków.

Źródło prądu zostało zbudowane w oparciu o najnowszą technologie wykorzystującą tranzystory IGBT, co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz wpłynęło znacząco na zmniejszenie zużycie energii. Urządzenie posiada płynną regulacje parametrów spawania, wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się. Spawarka wyposażona jest w profesjonalny 4-rolkowy podajnik drutu z gniazdem "euro złącze" co pozwala na podłączenie różnych typów uchwytów spawalniczych oraz wyjście na podgrzewacz gazu.PARAMETRY SPAWANIA MIG/MAG:

 • Prąd spawania MIG/MAG: 50 - 350 [A]
 • Napięcie spawania MIG/MAG: 16,5 - 31,5 [V]

PARAMETRY SPAWANIA MMA:

 • Maksymalny prąd spawania MMA: 350 [A]
 • Napięcie biegu jałowego: 62 [V]

DANE TECHNICZNE:

 • Zasilanie: AC 400 [V], 50/60 [Hz],
 • Wymagane zabezpieczenie: 20 [A] klasa C
 • Sprawność: 60 [%]
 • Maksymalna średnica szpuli drutu: 300 [mm]
 • Średnica drutu: 0,8/1,0/1,2 [mm]
 • Klasa ochrony obudowy: IP21S
 • Waga: 45 [kg]


DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty marki Magnum posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję DOOR TO DOOR. Co to oznacza ?  jest to szybkie i darmowe rozwiązanie gwarancyjne.  W sytuacji wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej naprawiony towar trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym salonem sprzedaży.
MIG 355 MMA

Specyficzne kody

Nowy produkt
chat Komentarze (0)