

zamknij |
|
|
SPAWARKA INWERTOROWA MAGNUM MIG 315 MMA SYNERGIA - ZMIENNA BIEGUNOWOŚĆ
Najwyższej klasy spawarka marki Magnum, w której zastosowano najlepsze i sprawdzone technologie oraz rozwiązania. Podawanie drutu realizuje cztero-rolkowy mechanizm podający (4x4) zapewniający stabilność procesu spawania nawet przy długich uchwytach spawalniczych. Urządzenie znajdują zastosowanie w ciężkich warunkach produkcyjnych (przemysłowych) jak i w warsztatach naprawczych.
NAJWAŻNIEJSZE ZALETY SPAWARKI MAGNUM MIG 315 SYNERGIA
IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.
2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.
PEŁNA SYNERGIA - jest to nowoczesne sterowanie elektroniczne mikroprocesorowe samoczynnie dobierające parametry pracy w zależności od średnicy drutu, rodzaju i grubości materiału.
REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.
LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.
WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.
PODWOZIE JEZDNE - urządzenie wyposażono podwozie jezdne, które gwarantują dużą mobilność i możliwość przemieszczania spawarki w łatwy sposób. Podwozie pozwala też na zamontowanie butli z gazem, bez konieczności inwestowania w wózek spawalniczy.
EUROZŁĄCZE - umożliwiające wymienne stosowanie różnego rodzaju uchwytów.
* Pola wymagane