zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
REDUKTOR BUTLOWY MAGNUM ARG/CO2 MINI 2 MANOMETRY
  • REDUKTOR BUTLOWY
  • 2 MANOMETRY

REDUKTOR BUTLOWY MAGNUM ARG/CO2 MINI 2 MANOMETRY


99,00 zł
Brutto



Chcesz
dowiedzieć się więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

91 482 34 76




Ilość
Dostępny



Reduktor butlowy MINI z 2 manometrami oraz zaworem odcinającym przeznaczony do gazów technicznych typu argon, dwutlenek węgla oraz mieszanek tych gazów Arg/CO2.

Dzięki reduktorowi można obniżyć ciśnienie gazów pobieranych z butli do wymaganego ciśnienia roboczego oraz zapewnia samoczynne utrzymanie tego ciśnienia niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego.

Reduktory są przeznaczone do różnych celów przemysłowych, jeśli wymagania są zgodne z danymi technicznymi.

Zasada działania :

Reduktor butlowy MINI Arg/CO2  firmy Magnum obniża wysokie ciśnienie gazu znajdującego się w butli i utrzymuje je na stałym żądanym poziomie.

Cały proces odbywa się w wieloelementowej komorze wysokiego ciśnienia sprzężonej z pokrętłem nastawczym ciśnienia gazu. Wartości ciśnień (butlowego i roboczego) odczytywane są na wskaźnikach manometrycznych.

Budowa :

Korpus oraz zamontowane w nim przyłącza wlotowe i wylotowe wraz z nakrętkami wykonane są z mosiądzu. Pokrętło wykonane jest z tworzywa.

Wskaźniki wykonane są z blachy stalowej i zabezpieczone są osłonami gumowymi. Reduktor wyposażony jest w uszczelkę na wlot i gotowy jest do pracy.

Zastosowanie:

Spawanie metodą MIG, MAG, TIG oraz stosowany w akwarystyce.

RED.MINI2M
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt
chat Komentarze (0)