zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Spawarka inwerterowa MAGNUM SNAKE 203 GDMS
  • Spawarka inwerterowa
  • 203 GDMS
  • Spawarka inwerterowa MAGNUM
  • MAGNUM SNAKE 203 GDMS

Spawarka inwerterowa MAGNUM SNAKE 203 GDMS


709,00 zł
Brutto
Spawarka inwerterowa MAGNUM SNAKE 203 GDMSChcesz
dowiedzieć się więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

91 482 34 76
Ilość
BRAK NA STANIE


Wybierz wariant dodatkowej ochrony:


Elektrody spawalnicze do stali nierdzewnej – cenaPrezentowane elektrody do aluminium to spawarka Snake 203 GDMS, która wyposażona została w wyświetlacz LCD to lekkie i przenośne źródło energii, które służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali w tym zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych oraz żeliwa. Te elektrody do nierdzewki charakteryzują się dużą sprawnością 200A/60%. Spawarka posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. Możliwość spawania elektrodami od 1,6 - 4,0 mm co świadczy o dużej uniwersalności urządzenia. Spawarka na elektrody to profesjonalne urządzenie, które doskonale spełnia swoje zadanie. Zapewniamy, że nasze elektrody nierdzewne to wysoka jakość w niskiej cenie.

Elektrody do stali - czemu warto?

Elektrody do spawania stali nierdzewnej można wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (TIG LIFT). Te elektrody do cięcia oparte są na najnowszej, technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT. Spawarka przeznaczona jest do pracy w warunkach terenowych i do wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Elektrody to TIG to pierwszorzędne produkty, które spełnią nawet największe oczekiwania.

Warto wiedzieć, że nasza elektroda TIG została wyposażona w funkcje Hot Start, Arc Force i VRD. Oprócz tego, te spawarki na elektrody posiadają niespotykaną w innych urządzeniach funkcję umożliwiającą wybór charakterystyki dla elektrod zasadowych, kwaśnych, rutylowych i celulozowych.

 

Elektrody do żeliwa - funkcje:

• HOT START - nazywany popularnie gorącym startem - umożliwia, poprzez chwilowe podwyższenie prądu spawania, ponad wartość ustawioną przez spawacza. HOT START, które posiadają elektrody zasadowe, działa w momencie zajarzenia łuku i ma na celu zapobieganiu przyklejenia elektrody do materiału. Jest dużym ułatwieniem podczas zapalania elektrody do spawania pionowego.
• ARC FORCE - stabilizuje łuk niezależnie od jego długości. Reguluje dynamikę łuku spawalniczego. Zmniejszając wartości funkcji, daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększając tym samym wartości funkcji. Dzięki temu, elektrody rutylowe posiadają głębsze wtopienie i możliwość spawania łukiem krótkim. Przy największej wartość dla funkcji ARC FORCE możliwe jest "wciśnięcie elektrody do spawarki inwertorowej w jeziorko roztopionego metalu i przepalenie materiału na wskroś.
• VRD (Voltage Reduction Device) - ta funkcja, którą posiadają wszystkie elektrody spawalnicze do aluminium, redukuje napięcie wyjściowe (pomiędzy masą i elektrodą) do bezpiecznego poziomu, zabezpieczając przed przypadkowym porażeniem w przerwach pomiędzy spawaniami. Elektrody TIG mają system redukcji napięcia VRD, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo spawaczowi i osobom będącym w pobliżu, w szczególności w środowisku w którym istnieje zwiększone prawdopodobieństwo porażenia prądem, np.: środowisko gorące, środowisko wilgotne, itp. Takie elektrody do stali nierdzewnej są odpowiednio bezpieczne i dostosowane do pracy.

Elektrody spawalnicze do stali nierdzewnej - specyfikacja techniczna:

• Prąd Spawania: 40 - 200 A
• Sprawność: 60 %
• Zasilanie: 230 V/50Hz
• Zabezpieczenie Zasilania: 20 A
• Średnice elektrod: 1,6- 4,0 mm
• Napięcie biegu jałowego: 64 V
• Klasa ochrony obudowy: IP21S
• Dodatkowe funkcje: Hot Start, Arc Force, VRD
• Waga: 4,3 kg


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i zapewniamy, że nasze elektrody aluminium z pewnością zadowolą i okażą się dobrą inwestycją na lata! W razie jakichkolwiek pytań - zachęcamy do kontaktu. Nasze elektrody do spawania aluminium to pewność udanego zakupu!

SNAKE 203

Specyficzne kody

Nowy produkt
chat Komentarze (0)