zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Spawarka inwerterowa MAGNUM MMA SNAKE 200 GDMS
  • Spawarka inwerterowa
  • 200 GDMS
  • Spawarka inwerterowa MAGNUM
  • MMA SNAKE 200 GDMS

Spawarka inwerterowa MAGNUM MMA SNAKE 200 GDMS


700,00 zł
Brutto
Spawarka inwerterowa MAGNUM SNAKE 200 GDMSChcesz
dowiedzieć się więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

91 482 34 76
Ilość
BRAK NA STANIE
Urządzenie inwerterowe Snake 200 GDMS jest lekkim, przenośnym, źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali w tym zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych oraz żeliwa. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200A / 60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.

Spawarkę można również wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (metoda TIG LIFT ). Zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

Urządzenia Snake 200 GDMS oparte są na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT.

Snake 200 GDMSl posiada również funkcję ARC FORCE - "dynamika łuku" - skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości. Zmniejszenie wartości funkcji daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększenie wartości funkcji powoduje głębsze wtopienie i możliwość spawania krótkim łukiem. Działanie funkcji ARC FORCE polega na zwiększeniu mocy dostarczanej do łuku w momencie zwierania elektrody i materiału przez kroplę roztopionego metalu, co powoduje szybkie przemieszczenie kropli i zapobiega zwarciu.

Przy ustawionej dużej wartości funkcji ARC FORCE można spawać "wciskając" elektrodę w jeziorko roztopionego metalu, utrzymując łuk o minimalnej długości i dużą prędkość topienia elektrody.

Urządzenie posiada również funkcję HOT START, polegającą na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku, Zapobiega to zjawisku "przyklejania się " elektrody w początkowej fazie spawania, ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.
Dane techniczne:

Prąd Spawania 200A

Spawność 60%

Zasilanie 230V/50Hz

Zabezpieczenie Zasilania 25A

Zabezpieczenie obudowy IP21

Napięcie biegu jałowego 59V

Zakres regulacji płynny

TIG LIFT TAK

HOT START TAK

W komplecie:

Spawarka inwertorowa

Komplet przewodów spawalniczych z uchwytem masowym i elektrodowym

SNAKE 200 GDMS

Specyficzne kody

Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi SNAKE 200 GDMS

Pliki do pobrania (780.04k)
chat Komentarze (0)